SAMURAJSVÄRD, replika. 19/2000-tal.

1658352. SAMURAJSVÄRD, replika. 19/2000-tal.

Totallängd 70 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totallängd 70 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 418