GUNILLA MANN. Litografi 64/290, "Sommar i Simrishamn", signerad.

1658139. GUNILLA MANN. Litografi 64/290, "Sommar i Simrishamn", signerad.

Ca 40 x 54, ram 55 x 68 cm.

Fint skick.

Gunilla Mann (Född 1947)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 40 x 54, ram 55 x 68 cm.

Fint skick.

Gunilla Mann (Född 1947)

Antal besök: 2 268