MATSERVIS, 52 delar, flintporslin, Colorado, Gustavsberg.

1658128. MATSERVIS, 52 delar, flintporslin, Colorado, Gustavsberg.

18 st assietter dia 17 cm
13 mattallrikar dia 24,5 cm
15 st djupa tallrikar dia 21 cm
Ströare höjd 14,5 cm
2 st skålar mått 16x12,5 cm
en djup tallrik dia 19 cm
2 st mindre mattallrikar dia 22 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

18 st assietter dia 17 cm
13 mattallrikar dia 24,5 cm
Ströare höjd 14,5 cm
2 st skålar mått 16x12,5 cm
en djup tallrik dia 19 cm

Slitage och repor.

Antal besök: 431