GOLVLAMPA Fagerhult, 1970-tal.

165804. GOLVLAMPA Fagerhult, 1970-tal.

Brun plast. Riktbar skärm. Höjd cirka 125 cm.

Bruksslitage med repor på fotplatta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 151