FEININGER, LYONEL. replika ”Marinen före Miedzyzdroje III”.

1657614. FEININGER, LYONEL. replika ”Marinen före Miedzyzdroje III”.

Reproduktion av akvarell ”Navy before Misdroy III” (1929), konsttryck, arkstorlek ca 44x57cm, oramad.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

tecken på slitage.

Adress

Friedrich-Ebert-Straße 2
61118 Bad Vilbel
Tyskland

Placering
Auctionet HL
Antal besök: 285