HANDFAT, sten, 19/2000-tal.

HANDFAT, sten, 19/2000-tal.
1657594. HANDFAT, sten, 19/2000-tal.

Mått 42x40 cm, höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 42x40 cm, höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 774