GRYTA, emaljerad, Kockum.

GRYTA, emaljerad, Kockum.
1657562. GRYTA, emaljerad, Kockum.

Diameter 39 cm, höjd 27 cm.

Ytrepor samt emaljskador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 39 cm, höjd 27 cm.

Antal besök: 252