KANDELABER Till 3 LJUS, gjutjärn, 1900-tal.

1657510. KANDELABER Till 3 LJUS, gjutjärn, 1900-tal.

Höjd 36,5 cm. Bredd 32 cm.

Rostangrepp och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 36,5 cm. Bredd 32 cm.

Rostangrepp och slitage.

Antal besök: 191