SKÅL, glas, Jette Jörgensen, "Vårgryning", Svenskt Glas, signerad och numrerad 196/275.

165748. SKÅL, glas, Jette Jörgensen, "Vårgryning", Svenskt Glas, signerad och numrerad 196/275.

Höjd 17 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm.

Antal besök: 1 928