ÄLGSKULPTUR, trä, daterad 1958.

1657394. ÄLGSKULPTUR, trä, daterad 1958.

höjd 26 cm, längd 33 cm.

Krona med naggar.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 26 cm, längd 33 cm.

Krona med naggar.

Antal besök: 2 031