GLASFÖREMÅL, 4 delar, Iittala, Kosta, Orrefors.

165715. GLASFÖREMÅL, 4 delar, Iittala, Kosta, Orrefors.

Vas, Kosta Boda.
Skål, Orrefors, Lars Hellsten, signerad.
Vas, David Leek, Kosta.
Vas, "Savoy", Alvar Aalto, Iittala.
Höjd ca 11-23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, Kosta Boda.
Vas, David Leek, Kosta.
Höjd ca 11-23 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 019