Kaffeburk, "Nationalblandning", Wahlund & Grönblad.
Bordsfotogenlampa, höjd ca 40 cm.
Hushållsvåg mm.
Slitage. Kruka med krackelyr.
Hushållsvåg mm.
Slitage. Kruka med krackelyr.