LEKSAKER, 2 st, Steiff, Tyskland, 1900-talets första hälft.

165692. LEKSAKER, 2 st, Steiff, Tyskland, 1900-talets första hälft.

Öronmärkta. Katt och åsna. Längd ca 16 cm.

Katt med större slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Katt med större slitage.

Antal besök: 616