BENGT WINBERG. Olja på duk.

BENGT WINBERG. Olja på duk.
1656644. BENGT WINBERG. Olja på duk.

Abstrakt komposition. Signerad samt daterad -64. 60x55 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 018