SOFFBORD, med stenskiva, 19/2000-tal.

165651. SOFFBORD, med stenskiva, 19/2000-tal.

Längd 170 bredd 92 höjd 56 cm.

Slitage, smärre skador, brännmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 433