KAFFEKOPPAR med FAT, 8 st Sigvard Bernadotte, för Bing & Gröndahl.

16563. KAFFEKOPPAR med FAT, 8 st Sigvard Bernadotte, för Bing & Gröndahl.

Förgylld kant.

En kopp med nagg. Slitage på förgyllningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld kant.

Antal besök: 2 189