STOLAR 2 st, trä/kohud, 1900-tal.

1656134. STOLAR 2 st, trä/kohud, 1900-tal.

Kohudsklädsel, höjd ca 104 cm.

Brukslitage. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage. Märken. Repor.

Antal besök: 404