ALBERT ELDH. Parklandskap med lekande barn. Olja på duk. Signerad.

165597. ALBERT ELDH. Parklandskap med lekande barn. Olja på duk. Signerad.

46 x 37 cm.

Albert Eldh (1878–1955)

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 37 cm.

Albert Eldh (1878–1955)

Antal besök: 3 073