BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.
165582. BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

Fanerat trä, stenskiva. beslag i mässing. 3 lådor. Bukig form. Längd 89 bredd 47, höjd 80 cm.

Fanérskador, stötmärken, slitage. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 920