Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
GÖSTA VON HENNIGS. Tillskriven. Engelsk rävjakt. Skiss, olja på duk. Osignerad.
165567. GÖSTA VON HENNIGS. Tillskriven. Engelsk rävjakt. Skiss, olja på duk. Osignerad.
48 x 63 cm.
Oramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
48 x 63 cm.
Oramad.
Gomér & Andersson Linköping
1 247