BIRGIT ANDERSSON. OLJA på duk, signerad, 1900-tal.

1655632. BIRGIT ANDERSSON. OLJA på duk, signerad, 1900-tal.

höjd 49 cm, bredd 59 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 49 cm, bredd 59 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 550