CARL HALLBERG. TILLSKRIVEN. Landskap, olja på duk, 1800-talets senare hälft.

165527. CARL HALLBERG. TILLSKRIVEN. Landskap, olja på duk, 1800-talets senare hälft.

45 x 61 cm.

Krackeleringar samt smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 61 cm.

Antal besök: 1 636