KLAFFBORD med två klaffar, 1900-tal.

1655104. KLAFFBORD med två klaffar, 1900-tal.

Höjd 77, bredd 99 , diameter med uttfällda klaffar 99 cm, längd med nedfällda klaffar 54 cm.

Senare bemålat.
Bruksslitage, märken, färgskav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Senare bemålat.

Antal besök: 724