SPEGEL, art deco/jugend, 1900-talets första hält.
165502. SPEGEL, art deco/jugend, 1900-talets första hält.
85 x 48 cm.
Skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
85 x 48 cm.
Skador.
Nyköpings Auktionsverk
555