SALONGSBORD, bemålat trä,1900-talets första hälft.

1654749. SALONGSBORD, bemålat trä,1900-talets första hälft.

Diameter 90 cm, höjd 78 cm.

Slitage, färgbortfall och märken
Bordsskiva med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 90 cm, höjd 78 cm.

Bordsskiva med spricka.

Antal besök: 161