PLAFOND, "Plafo", Uno och Östen Kristiansson, Luxus, 1960-tal.

165395. PLAFOND, "Plafo", Uno och Östen Kristiansson, Luxus, 1960-tal.

Stomme i teak med skärm i plast.
Diameter 60 cm.

Slitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 60 cm.

Slitage, märken, repor.

Antal besök: 5 926