B LANDIN. olja på duk, signerad, daterad - 78.

165394. B LANDIN. olja på duk, signerad, daterad - 78.

46 x 45.

Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 45.

Oramad.

Antal besök: 902