STRÅLRÖR, koppar och mässing, 1900-tal.

1653896. STRÅLRÖR, koppar och mässing, 1900-tal.

Höjd 69 cm.

Slitage och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 69 cm.

Slitage och bucklor.

Antal besök: 530