LYRBORD, Karl-Johan-stil, 1900-tal.

165373. LYRBORD, Karl-Johan-stil, 1900-tal.

Höjd 53 cm. längd med klaffar 73 cm, djup 37 cm.

Slitage på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage på skiva.

Antal besök: 847