DALAHÄSTAR 3 st, samt LJUSSTAKE, trä. 1900-tal.

16536. DALAHÄSTAR 3 st, samt LJUSSTAKE, trä. 1900-tal.

Höjd 13 - 37 cm.

Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 - 37 cm.

Slitage. Skador.

Antal besök: 1 103