Halmstads Auktionskammare
Speglar
HANDSPEGEL, teak, Dala design, 1950/60-tal.
1653590. HANDSPEGEL, teak, Dala design, 1950/60-tal.
Längd 36 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 36 cm.
Bruksslitage.
Halmstads Auktionskammare
1 353