CLAESSON KOIVISTO RUNE. Soffa "Continental" Swedese, 2000-tal.

Stomme i svartlackerat stål, stoppade dynor, längd ca 215, djup ca 90, sitthöjd ca 35, rygghöjd ca 70 cm.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
D
Föremålsnr
1653210
Antal besök: 224

Andra intressanta föremål