SPEGEL, Rokoko. Signerad Anders Malmqvist, Kalmar.

16532. SPEGEL, Rokoko. Signerad Anders Malmqvist, Kalmar.

Förgylld med dekor av musselformationer. Genombrutet krön. Höjd 89, bredd 38 cm.

Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre skador.

Antal besök: 2 825