KARMSTOL, windsortyp.

KARMSTOL, windsortyp.
1653157. KARMSTOL, windsortyp.

1800-talets början, sitthöjd 41cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 541