Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
VASER, ett par, glas, "Residence", Olle Alberius, Orrefors, signerade.
165290. VASER, ett par, glas, "Residence", Olle Alberius, Orrefors, signerade.
Höjd ca. 20,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 20,5 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 531