MANDOLIN, 8 strängad, Marcelli, 1900-tal.

1652891. MANDOLIN, 8 strängad, Marcelli, 1900-tal.

Längd ca 60 cm.

Slitage, spricka/lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 60 cm.

Slitage, spricka/lagning.

Antal besök: 2 313