BERTIL BROLIN. "Blommor vid fönstret". Olja på duk. Signerad.

165258. BERTIL BROLIN. "Blommor vid fönstret". Olja på duk. Signerad.

61 x 50 cm.

Bertil Brolin (1913–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 50 cm.

Bertil Brolin (1913–2003)

Antal besök: 932