STÄD, gjutjärn, ca 1950-tal.

STÄD, gjutjärn, ca 1950-tal.
1652290. STÄD, gjutjärn, ca 1950-tal.

Längd 43 cm, höjd 18 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 43 cm, höjd 18 cm.

Slitage.

Antal besök: 491