YTTERFODER, på benställning, mässing, 1900-talets första hälft.

1652257. YTTERFODER, på benställning, mässing, 1900-talets första hälft.

Höjd 27 cm, övre diameter 23 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken.

Antal besök: 251