PUIGMARTI VALLS. Gouache.

PUIGMARTI VALLS. Gouache.
1652183. PUIGMARTI VALLS. Gouache.

Carlequins. Signerad samt daterad 1957. 68x32 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 178