Bonat lövträ.
Vitrindel klädd i röd filt. Ett flyttbart hyllplan. Belysning. En utdragbar låda under vitrindel.
Nedre del med att hyllplan samt mindre låda.
Höjd 181 cm. Längd 80 cm. Bredd 51.5 cm.
Ytslitage. Repor.
Nyckel/nycklar finns.
Bonat lövträ.
Ytslitage. Repor.
Nyckel/nycklar finns.