BORDSLAMPA, snäckskal med camé, 1900-tal.

165195. BORDSLAMPA, snäckskal med camé, 1900-tal.

Höjd ca 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 063