FISKERULLE, MÄSSING, 1800-TALETS ANDRA HÄLFT.

1651569. FISKERULLE, MÄSSING, 1800-TALETS ANDRA HÄLFT.

Fästtapp av järn, diameter ca 7 cm.

Något bruksslitage, fästtapp med rost, gängan dock intakt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 574