JORDGLOB, "cigarettgömma", mässing och emalj, 1900-talets andra hälft.

165138. JORDGLOB, "cigarettgömma", mässing och emalj, 1900-talets andra hälft.

Höjd 21 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.

Repor.

Antal besök: 3 118