DYMO, ''Dymo-mite'', Tapewriter.

1651270. DYMO, ''Dymo-mite'', Tapewriter.

Ca 29 cm lång
Med extra rulle.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 29 cm lång
Med extra rulle.

Antal besök: 4 444