SOCKERSTRÖARE OCH VINÄGERFLASKA. 2 delar, silver.

1651212. SOCKERSTRÖARE OCH VINÄGERFLASKA. 2 delar, silver.

Sockerströare stämplad MEMA, L, kattfot, R9 ,925 S, Sweden, höjd 9 cm
Vinägerflaska stämplad MEMA, L, Q9, kattfot Sterling 925 S, höjd 13 cm
Totalvikt 174g med glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalvikt 174g med glas.

Antal besök: 323