MANSCHETTKNAPPAR, 18k vitguld med 10 briljantslipade diamanter, 29,2 g.

165095. MANSCHETTKNAPPAR, 18k vitguld med 10 briljantslipade diamanter, 29,2 g.

Diamanter ca 0,035 ct/st. Manschettknapp längd ca 7 cm.

Repor, bruksslitage, ej stämplade (syratestade).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 379