RING, 20k vitguld med briljantslipade diamanter, 5,3 g.

165070. RING, 20k vitguld med briljantslipade diamanter, 5,3 g.

Stor sten ca 0,45ct. Storlek 20,5 mm. Stockholm 1932.

Smärre nagg, gravyr på insidan, gulnad skena, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 742