85 tafeln mit 1200 meist farbigen... Stuttgart, Verlag von Julius Hoffman.

Slitage, smärre skador, ej genomgången, möjligtvis ombunden/renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 866