BORDSLAMPA, trä/glas, 1960-tal.

165056. BORDSLAMPA, trä/glas, 1960-tal.

Stomme av bok, glasskärmar i brunrött glas, klarglas kupa invändigt. Höjd 17 cm.
Etikettmärkt "Kronobergs belysning".

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 693